Druk Offsetowy

wysokonakładowy druk o doskonałej jakości

 • Duże nakłady, wysoka jakość.

  Nasza drukarnia drukuje “offsetem” od początku działalności. Technika ta jest doskonała do wielonakładowych zastosowań, oferuje też bardzo dobrą jakość druku na wielu podłożach. Z pewnością pod tym względem jest bardziej uniwersalna od druku cyfrowego.

  Nasza oferta obejmuje drukowanie wszystkich znanych na rynku produktów od wyzytówek i prostych ulotek począwszy, a na wielostronicowych publikacjach kończąc.

  Warto dodać, że wykonujemy również cały proces introligatorski oddając Klientowi do rąk produkt oprawiony i gotowy do użytku.

  .

  printed-collage

 • czy wiesz, że…

  Na początku XX wieku, amerykański producent papieru zadrukowywał go za pomocą płaskiej maszyny litograficznej. Pod arkuszem papieru znajdowała się guma. Operator maszyny przez nieuwagę nie podłożył arkusza i farba odbiła się na gumie. Kolejny arkusz był zadrukowany przez kamień litograficzny z jednej strony i przez odbity rysunek na gumie z drugiej strony.

  Stwierdzono, że rysunek przenoszony przez gumę jest wyraźniejszy i czystszy. Zaczęto przenosić rysunek za pośrednictwem gumy.

  Druk pośredni podniósł żywotność płyt i dał początek nowej technice – drukowi offsetowemu.

s2